top of page

LEDGER ve CRYPTOFEMALE DESTEKLİ ''LEDGER101'' EĞİTİMİ İSTANBUL'DA!

Ledger, CryptoFemale İş Birliğiyle ''Ledger101'' Eğitimi Yapılacak! CryptoFemale ve Ledger tarafından 19 Nisan 2023 Tarihinde İstanbul'da Gerçekleşecek!CryptoFemale, Ledger desteğiyle 19 Nisan 2023 tarihinde yüz yüze ''Ledger101'' eğitimi düzenleyecek!


CRYPTOFEMALE VE LEDGER STRATEJİK İŞ BİRLİĞİNE GİRDİKLERİNİ DUYURMUŞTU.


Ledger101 eğitimi ile donanım ve güvenlik cüzdanı ile aklınıza takılan her soruyu cevaplama imkanı bulacaksınız!


Blockchain ve kripto ekosistemde önemli pazara sahip olan Türkiye, kripto varlıkları güvenli bir şekilde cüzdanlarında saklama alanını derinlemesine işleyecek!


Bilginin en doğru yaygınlaştırma modelini eğitimle verilebileceğine inancımız sonsuz olmakla beraber Ledger ortaklığıyla birlikte güvenli ağlar oluşturmak ilkemiz!


Dayanışma ve Bilgi Metotumuz Eğitim!


Eğitim kapsamında istihdam, dayanışma ve bilgi gibi başlıkların önemi büyük! Farkındalık ve bilinç eğitimle gelişir! Eğitim ile gelişen ekosistem ise: güvenli, doğru bir dayanışma ile büyür!


Ledger101 Eğitimde Cinsiyet Eşitliğine Önem Verilecek!


Toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlama, bilim ve mühendislik alanlarından kadınların iş istihdamının önemine vurgu yapan CryptoFemale ve Ledger!


Eğitimi almak isteyen katılımcıların mesleki farklılıkları farketmeksizin ön koşul olarak kabul edilecektir. Fiziksel gerçekleşecek ''Ledger101'' Eğitiminde yalnızca kıstas olarak cinsiyet eşitlik ilkesi söz konusu olacaktır.


Ledger101 eğitimi Ürün Strateji Yöneticisi - Enclave Markets Alp IŞIK tarafından verilecektir.


Ledger101 Eğitimi Ücretsiz Olarak Verilecektir.


Eğitime katılım sağlayacaklarının formu doldurmaları gerekmektedir. Formu doldururken doğru bilgilerin verilmesi hem eğitim öncesinde iletişim için hem de eğitim esnasında katılımcı profiline göre içeriklerin seviyelerini belirleme açısından önem arz etmektedir.


Eğitim sonrasından çıktı sonuçları sosyal medya hesaplarından KVK kapsamında paylaşılacaktır.


Ledger101 Eğitim Detayları için Tıklayınız.


Ledger101 Eğitim Kayıt Formu için Tıklayınız.*LEDGER101 EĞİTİMİ İÇİN KONTENJAN SINIRI VARDIR. 

Fulya Elit Plaza Beşiktaş/İstanbul'da gerçekleşecek!

223 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page